Semco na Targach FHT Food&Hospitality Thailand 2022

Tegoroczny sezon rozpoczęliśmy od wyjazdu na Targi FHT Food&Hospitality Thailand 2022.

Okres jesienny to dla nas czas uczestnictwa w licznych targach. Tegoroczny sezon rozpoczęliśmy od wyjazdu na Targi FHT Food&Hospitality Thailand 2022.

W wydarzeniu tym braliśmy udział za pośrednictwem Województwa Wielkopolskiego, reprezentowanego przez Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Realizowali oni projekt „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowany ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

Podczas targów była okazja do spotkania się i nawiązania kontaktów z profesjonalistami z różnych środowisk branży spożywczej.

Targi w Tajlandii to wydarzenie, którego koncepcją jest kształtowanie przyszłości branży spożywczej i hotelarskiej. Podczas targów była okazja do spotkania się i nawiązania kontaktów z profesjonalistami z różnych środowisk branży spożywczej. Dzięki temu wyjazdowi mogliśmy zaprezentować nasze produkty i zareklamować potencjał gospodarczy naszego regionu.

 

Dodaj komentarz

Strona używa cookies