Wyświetlanie wszystkich wyników: 49

Oleje Tłoczone na Zimno

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zaczyna dbać o swoje zdrowie modyfikując i ulepszając swoją dietę. Coraz częściej sięga się więc po produkty pochodzenia naturalnego, które nie są przetworzone. Do grupy tej z pewnością należą oleje tłoczone na zimno. Są to oleje nie poddawane rafinacji fizycznej ani chemicznej. Ich prozdrowotne właściwości wynikają z bogatych w składniki mineralne i fitochemiczne nasion, z których są wytłaczane.

Oleje te wytwarzane są w trakcie procesu tłoczenia, w temperaturze nie przekraczającej 38 stopni Celsjusza. Brak dodatkowego procesu rafinacji sprawia natomiast, że nie uwalniają się niepożądane towarzyszące substancje.

Do najważniejszych prozdrowotnych zalet olejów tłoczonych tym sposobem należy obecność w nich kwasów tłuszczowych nienasyconych, a szczególnie kwasów Omega 3 oraz Omega 6. Kwasy te są niezwykle pożyteczne dla organizmu człowieka, ale należy dostarczyć je z zewnątrz, ponieważ organizm sam ich nie wytwarza. Firma SemCo, zajmująca się produkcją tradycyjnej i ekologicznej żywności oferuje szeroki wybór olejów tłoczonych na zimno.

Oleje Tłoczone na Zimno

Oliwa z oliwek

14.0028.00

Oleje Klasyczne

Olej z Pestek Dyni

17.0033.00

Oleje Klasyczne

Olej z Czarnuszki

12.0047.00

Oleje Klasyczne

Olej Lniany Złocisty

8.5036.00

Oleje Klasyczne

Olej Konopny

23.00

Oleje Klasyczne

Olej z Ostropestu

12.0023.00
12.0026.00

Oleje Klasyczne

Olej Lniany Wielkopolski

8.0031.00

Oleje Klasyczne

Olej z Wiesiołka

12.0048.00

Oleje Klasyczne

Olej Rydzowy Tradycyjny

8.0031.00

Oleje Klasyczne

Olej Lniany Budwigowy

13.0031.00
13.5033.00
16.00
35.00
13.00

Oleje BIO

Olej Rydzowy BIO

16.00

Oleje Klasyczne

Zestaw Rodzinny

55.00
10.0014.50
10.0014.50

Oleje Klasyczne

Olej Rydzowy Wielkopolski

13.0031.00

Oleje dla Zwierząt

Olej dla Zwierząt

25.00

Najzdrowsze Oleje Tłoczone na Zimno

Oleje BIO

Oleje ekologiczne produkowane z nasion BIO są przeznaczone dla konsumentów poszukujących ekologicznych olejów tłoczonych na zimno, nierafinowanych, wytwarzanych według tradycyjnej receptury. Zielony listek umieszczony na butelce olejów podkreśla ich ekologiczny status, a jednocześnie wyróżnia je. Znak poparty jest certyfikatem, który potwierdza, że produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.


Oleje dla Kobiet, Mężczyzn i Dzieci

W zależności potrzeb organizmu przygotowane zostały kompozycje olei przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ich bazą jest olej lniany, nieocenione źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dodatek oleju z czarnuszki w oleju dla maluchów obroni je przed infekcjami, wiesiołek w oleju dla kobiet zadba o urodę a z pestek dyni w kompozycji dla mężczyzn zapobiegnie dolegliwością prostaty i wpłynie korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu.


Oleje dla Zwięrząt

Zwierzaki tak ja my potrzebują zdrowej i zróżnicowanej diety. Z myślą o nich powstały mieszanki olei, które są świetnym dodatkiem do karm, wzbogacającym je w składniki odżywcze. W zależności od upodobań pupila znajdziemy oleje roślinne jak i z dodatkiem oleju z łososia. Zdrowa sierść i wigor do zabawy to znak, że nasz futrzany przyjaciel jest nam wdzięczny.


Oleje FIT

Z myślą o osobach regularnie ćwiczących i chcących być w formie powstały mieszanki olei FIT. Ich specjalne kompozycje odpowiadają na zapotrzebowanie organizmu podczas intensywnych treningów, wpływając na jego szybszą regenerację i odżywienie.


Oleje Zimnotłoczone Klasyczne

Podstawą każdej dobrej kuchni są wysokogatunkowe, sprawdzone produkty. Nie ma kuchni bez oleju od niego się wszystko zaczyna. Tylko oleje tłoczone na zimno, ze sprawdzonych surowców są gwarancją smaku i wysokiej jakości. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.


Oleje prażone

Oleje prażone są ciekawą alternatywą dla swoich klasycznych odpowiedników. Posiadają charakterystyczny, ciekawy smak który sprawia że potrawy nabierają nowego wymiaru. Idealne dla osób lubiących zaakcentować smak potraw.


Oleje smakowe

Oleje smakowe BIO powstały w oparciu o najwyższej jakości składniki certyfikowane znakiem BIO. Dodatek naturalnych aromatów i ekstraktów, oraz bogactwo smaków sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Idealne do doprawiania potraw jak i pełniące rolę niezbędników szczególnie zimą gdy nie mamy dostępu do świeżych ziół a pomidor tylko z wyglądu go przypomina.


Strona używa cookies