Wizyta Gości z Kurdystanu

Gośćmi naszej firmy była Pani Begard Dlshad Shukralla- Minister Rolnictwa i Zasobów Wodnych Rządu Regionalnego Kurdystanu

W dniu 18 stycznia 2020 r. gościliśmy misję gospodarczą z Kurdystanu. Kurdystan jest regionem rolniczym, w którym znajduje się 4,5 mln hektarów ziemi rolnej, a rolnictwo opiera się głównie na zasobach wodnych. Delegację z Kurdystanu interesowały m.in. działania w obszarze rozwoju obszarów wiejskich.

Gośćmi naszej firmy była Pani Begard Dlshad Shukralla- Minister Rolnictwa i Zasobów Wodnych Rządu Regionalnego Kurdystanu, której towarzyszyła delegacja z ministerstwa Kurdystanu. Naszym gościem był również dr Mohammad Shukri Mohammad – prezes KRG Board of Investment, a także delegacja Kurdistan Federation of Chambers of Commerce & Industry na czele z wiceprezesem Soranem Abubakirem Azizem, w delegacji uczestniczył także Pełnomocnik KRG w Polsce Ziyadan Raoof. W wizycie uczestniczył Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Jarosław Maciejewski z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego z oraz Burmistrz Szamotuł – Włodzimierz Kaczmarek i Starosta Szamotulski – Beata Hanyżak.

Delegacja miała możliwość degustacji produktów firmy SemCo oraz zobaczenia jak funkcjonuje polska firma rodzinna, która od pokoleń zajmuje się produkcją olejów tłoczonych na zimno, nierafinowanych.

 

[envira-gallery slug="delegacja-z-kurdystanu"]

Dodaj komentarz

Strona używa cookies