Semco na Targach Organic Food Iberia 2022

Firma Semco miała ogromną przyjemność uczestniczyć w targach Organic Food Iberia 2022, odbywających się w Madrycie.

Po raz kolejny nasza firma miała ogromną przyjemność uczestniczyć wraz z Urzędem Marszałkowskim w targach Organic Food Iberia 2022, odbywających się w dniach 8-9 czerwca 2022 r. w Madrycie (Hiszpania). Są to wiodące na Półwyspie Iberyjskim międzynarodowe targi dla profesjonalistów z sektora ekologicznego. To miejsce spotkań producentów ekologicznych z Hiszpani, Portugalii oraz całego świata.

Oczywiście nie mogło i nas tam zabraknąć. Dzięki rozmowom i spotkaniom z potencjalnymi kontrahentami udało nam się zapoznać ze specyfiką tego sektora w krajach Europy zachodniej. Rozmowy zaowocowały licznymi kontaktami, a w przyszłości liczymy na poszerzenie współpracy z krajami z Półwyspu Iberyjskiego.

Wielkopolskie przedsiębiorstwa zaprezentowały swoją ofertę na targach Organic Food Iberia w Madrycie.

Udział w targach realizowany był w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

Więcej informacji o targach znajdą Państwo na stronie markaw.pl.

 

Dodaj komentarz

Strona używa cookies