Postanowienia Noworoczne dla naszego zdrowia

FitOil to wyjątkowa propozycja oleju dla osób prowadzących zdrowy styl życia

Początek nowego roku to tradycyjnie czas, kiedy postanawiamy odmienić swoje życie i zweryfikować nasze dotychczasowe przyzwyczajenia. Zdrowa lekkostrawna dieta i aktywność fizyczna często są na naszej liście postanowień noworocznych. Jak je zrealizować i osiągnąć sukces?

Dobre samopoczucie to połowa sukcesu, bo kiedy nasze ciało jest w doskonałej kondycji, łatwiej nam realizować nawet największe wyzwania. Sprzymierzeńcem w tych działaniach mogą być oleje tłoczone na zimno, które dzięki wysokiej zawartości kwasów omega -3 zapobiegają wielu chorobom, są eliksirem młodości, a także wpływają na nasz dobry nastrój.

FitOil to wyjątkowa propozycja oleju dla osób prowadzących zdrowy styl życia, którego skład został dobrany w taki sposób, aby stworzyć niepowtarzalną kompozycję olejów zimnotłoczonych. To olej z nasion lnu brązowego (Linum usitatissimum L.), ostropestu plamistego (Silybum marianum) i wiesiołka dwuletniego (Oenothera paradoxa) tłoczony na zimno, nierafinowany.

Dzięki FitOil i zawartym w nim kwasom omega-3 należącym do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) wspomagamy pracę naszego mózgu, serca i oczu, a także wzmacniamy kości. Oleje zimnotłoczone wspomagają również naszą odporność i są sprzymierzeńcem w walce z alergią, a nawet chorobom nowotworowym.

Oleje marki SemCo tłoczone są na zimno według tradycyjnych receptur ze starannie dobranych surowców w temperaturze do 40 stopni, aby zachować ich najcenniejsze właściwości.

Dodaj komentarz

Strona używa cookies